Mums rūpi

kiekvienas mūsų klientas

Todėl skiriame daug dėmesio kokybei: rezultatų patikimumą lemia ne tik tinkamai atlikti tyrimai, bet ir pasirinkti analizatoriai, sąžiningas laikymasis gamintojų nustatytų reikalavimų, tinkamų partnerių pasirinkimas, preanalizės procedūrų laikymasis.

Suprasdami, kaip svarbu tyrimus gauti kuo greičiau, siekiame juos atlikti per įmanomai trumpiausią laiką, tačiau ypač atsižvelgdami į kokybę.

Mes tikime, kad kiekvienas iš mūsų esame unikalus, todėl siekdami padėti žmogui, siūlome profesionalias šeimos gydytojų konsultacijas. Mūsų gydytojai savo praktikoje integruoja tiek klasikinės medicinos žinias, tiek endobiogeninį požiūrį.

Laboratorijoje vertinami kraujo tyrimai

Mūsų variklis –

inovacijų paieška

Todėl siekiame pasiūlyti tokius kompleksinius tyrimus, kurie pacientui būtų naudingi ne tik aiškinantis sutrikimus, bet ir identifikuojant jų priežastis. Tik mūsų laboratorijoje yra atliekamas išskirtinis asmens organizmo disbalanso tyrimas. Remdamasis plačiu kraujo rodiklių spektru, gydytojas pagal indeksus išsamiai atskleidžia hormonų bei nervų sistemų pusiausvyros sutrikimus, kurie yra pirminė daugelio ligų bei blogos savijautos priežastis. Taip galima išsiaiškinti ne tik esamus sutrikimus, bet ir užkirsti kelią įvairioms ligoms ateityje.

Mūsų Komanda

Mūsų komanda vienija jaunus, bet profesionalius, atsidavusius darbui, smalsius ir savo profesinėje karjeroje jau spėjusius pasižymėti darbuotojus. Empatija ir noras padėti žmogui būdinga kiekvienam mūsų komandos nariui.

Laboratorijos vadovė Živilė Stanevičiūtė

Živilė Stanevičiūtė

Laboratorijos vadovė – med. biologė

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) baigiau Medicininės ir veterinarinės genetikos bakalauro bei Laboratorinės medicinos biologijos magistro studijas. Dar besimokydama tobulėjau profesinėje srityje, atlikau praktikas įvairiose klinikose, stažavausi užsienyje.
Tikiu, kad mano profesijos žmonės turi tobulėti kasdien. Todėl noriai prisidedu prie mokslinės Molekulinės kardiologijos instituto veiklos.
Profesiją pasirinkau, norėdama pagerinti laboratorinę diagnostiką, imtis naujų, inovatyvių sprendimų, kurie padėtų gydytojui ir pacientui drauge priimti sveikatai naudingus sprendimus. Dirbdama visada pirmiausia galvoju apie pacientą ir naudą jam. Todėl dedu visas nuo manęs priklausančias pastangas, kad kiekvieno tyrimai būtų atlikti nepriekaištingai
Medicinos biologė Ieva Rečiūnaitė

Ieva Rečiūnaitė

Administratorė – med. biologė

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) baigiau Biologijos mokslų bakalauro, o Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) – Laboratorinės medicinos biologijos magistro studijas. Nuo pat mažų dienų žinojau, kad dirbsiu medicininių tyrimų srityje, todėl dar būdama moksleivė baigiau Jaunųjų chemikų mokyklą „Pažinimas“.
Darbas laboratorijoje yra neatsiejama medicinos dalis, reikalaujanti didelio kruopštumo ir atsakingumo. Jaučiu pareigą dirbti nepriekaištingai, nes laboratoriniai tyrimai reikšmingi ne tik vertinant paciento sveikatą, bet ir jam skiriant gydymą.
Slaugytoja Jolanta Žemaitienė

Jolanta Žemaitienė

Bendrosios praktikos slaugytoja

Ilgus metus dirbu LSMU Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikoje, o dabar šį darbą dar derinu ir su darbu „Kraujoanalizė.lt“ laboratorijoje.
Šiuolaikinė slaugos praktika nuolat keičiasi ir tampa vis sudėtingesnė. Todėl siekiu tobulėti, domina medicinos naujienos, tačiau nepaisant to, visada domėjausi ir senąja medicina, jos ištakomis. Siekdama daugiau pažinti šią sritį, keletą metų dirbau Kauno medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje. Daug praktinės patirties, teorinių bei medicinos technikos žinių įgijau dirbdama vienoje Kauno šeimos klinikoje.
Norėdama įgyti daugiau socialinių, psichologinių ir pedagoginių žinių baigiau edukologijos studijas Šiaulių universitete. Šios žinios labai praverčia bendraujant su pacientais, ypač mažaisiais.
Kiekvienas pacientas yra labai individualus, todėl labai svarbu profesionaliai atlikti mėginių paėmimą, nuoširdžiai bendrauti ir rūpintis į laboratoriją atėjusiu žmogumi. Mano tikslas, kad kiekvienas Jūsų po procedūros išeitumėte su šypsena.

Mūsų Partneriai

Tikime, kad geriausių rezultatų galima pasiekti, tik turint profesionaliausią komandą ir patikimus partnerius. Užsibrėžtų tikslų mums padeda siekti: