Kraujo analizė – diagnostinius tyrimus atliekanti laboratorija.

Mūsų paslaugos dalinamos į dvi grupes:

  • diagnostiniai tyrimai
  • kraujo paėmimas mūsų procedūriniuose ir paciento namuose

Diagnostinių tyrimų aprašus galite rasti čia. Atliekame įvairius tyrimus, kuriuos galite daryti net jei nesikonsultuojate mūsų klinikoje.

Kraujo analizė šiuo metu priima pacientus Vilniuje ir Kaune. Kontaktus rasite puslapio apačioje.

Laboratorijoje vertinami kraujo tyrimai

Pacientams, kurie negali patys atvykti į Kraujo analizė laboratoriją, teikiame apsilankymo paciento namuose paslaugą – turime ambulatorinės slaugos licenciją paslaugoms paciento namuose teikti. Jei reikalinga konsultacija namuose, susisiekite telefonu ar el. paštu ir suderinkite detales (laiką ir vietą) iš anksto. Kontaktus rasite puslapio apačioje

Mūsų Komanda

Mūsų komanda vienija jaunus, bet profesionalius, atsidavusius darbui, smalsius ir savo profesinėje karjeroje jau spėjusius pasižymėti darbuotojus. Empatija ir noras padėti žmogui būdinga kiekvienam mūsų komandos nariui.

Laboratorijos vadovė Živilė Stanevičiūtė

Živilė Stanevičiūtė

Laboratorijos vadovė – med. biologė

Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) baigiau Medicininės ir veterinarinės genetikos bakalauro bei Laboratorinės medicinos biologijos magistro studijas. Dar besimokydama tobulėjau profesinėje srityje, atlikau praktikas įvairiose klinikose, stažavausi užsienyje.
Tikiu, kad mano profesijos žmonės turi tobulėti kasdien. Todėl noriai prisidedu prie mokslinės Molekulinės kardiologijos instituto veiklos.
Profesiją pasirinkau, norėdama pagerinti laboratorinę diagnostiką, imtis naujų, inovatyvių sprendimų, kurie padėtų gydytojui ir pacientui drauge priimti sveikatai naudingus sprendimus. Dirbdama visada pirmiausia galvoju apie pacientą ir naudą jam. Todėl dedu visas nuo manęs priklausančias pastangas, kad kiekvieno tyrimai būtų atlikti nepriekaištingai
Medicinos biologė Ieva Rečiūnaitė

Ieva Rečiūnaitė

Administratorė – med. biologė

Vytauto Didžiojo universitete (VDU) baigiau Biologijos mokslų bakalauro, o Lietuvos sveikatos mokslų universitete (LSMU) – Laboratorinės medicinos biologijos magistro studijas. Nuo pat mažų dienų žinojau, kad dirbsiu medicininių tyrimų srityje, todėl dar būdama moksleivė baigiau Jaunųjų chemikų mokyklą „Pažinimas“.
Darbas laboratorijoje yra neatsiejama medicinos dalis, reikalaujanti didelio kruopštumo ir atsakingumo. Jaučiu pareigą dirbti nepriekaištingai, nes laboratoriniai tyrimai reikšmingi ne tik vertinant paciento sveikatą, bet ir jam skiriant gydymą.
Slaugytoja Jolanta Žemaitienė

Jolanta Žemaitienė

Bendrosios praktikos slaugytoja

Ilgus metus dirbu LSMU Širdies, krūtinės ir kraujagyslių chirurgijos klinikoje, o dabar šį darbą dar derinu ir su darbu „Kraujoanalizė.lt“ laboratorijoje.
Šiuolaikinė slaugos praktika nuolat keičiasi ir tampa vis sudėtingesnė. Todėl siekiu tobulėti, domina medicinos naujienos, tačiau nepaisant to, visada domėjausi ir senąja medicina, jos ištakomis. Siekdama daugiau pažinti šią sritį, keletą metų dirbau Kauno medicinos ir farmacijos istorijos muziejuje. Daug praktinės patirties, teorinių bei medicinos technikos žinių įgijau dirbdama vienoje Kauno šeimos klinikoje.
Norėdama įgyti daugiau socialinių, psichologinių ir pedagoginių žinių baigiau edukologijos studijas Šiaulių universitete. Šios žinios labai praverčia bendraujant su pacientais, ypač mažaisiais.
Kiekvienas pacientas yra labai individualus, todėl labai svarbu profesionaliai atlikti mėginių paėmimą, nuoširdžiai bendrauti ir rūpintis į laboratoriją atėjusiu žmogumi. Mano tikslas, kad kiekvienas Jūsų po procedūros išeitumėte su šypsena.

Mūsų Partneriai

Tikime, kad geriausių rezultatų galima pasiekti, tik turint profesionaliausią komandą ir patikimus partnerius. Užsibrėžtų tikslų mums padeda siekti: