Organizmo disbalanso programa

Balansas, arba pusiausvyra, tai darni ko nors (objekto, reiškinio) būsena. Kalbant apie sveikatą, ji priklauso nuo mūsų organizmo vidinės pusiausvyros, keičiantis ir išorinėms, ir organizmo vidaus sąlygoms. Natūraliai žmogaus organizmas siekia išlaikyti pusiausvyros būseną, vadinamą homeostaze.

Homeostazė – sudėtingi organizmo veiklos reguliavimo procesai, palaikantys pastovią vidinę terpę. Pastovi vidinė terpė nereiškia, kad organizmas yra ramybės būsenos, visą laiką organizme vyksta tam tikros reakcijos, lemiančios normalias ląstelių veiklos sąlygas. Homeostazės procesų metu dalyvauja pavienės organizmo sistemos, kurių kiekviena turi tam tikrą užduotį, veikia vieningai ir kartu garantuoja darnią organizmo veiklą. Kai kažkuri organizmo sistemos dalis, ar tai būtų nervų sistema, hormonai, mineralai ar kita – išsiderina, organizmas įjungia savireguliacinius mechanizmus ir deda visas pastangas grąžinti kūną į pusiausvyrą. Jei kažkurio parametro pokytis yra ženklus ar organizmo atsistatymo rezervas silpnesnis, formuojasi disbalansas ir tuo pačiu – įvairios ligos.

Dažnai pasitaiko, kad žmogus yra linkęs ignoruoti pirmuosius ligos simptomus. Kai kreipiasi į gydytoją, belieka konstatuoti įvairaus pobūdžio organizmo sutrikimus. Šiems sutrikimams nustatyti galima pasitelkti puikią diagnostinę priemonę – organizmo disbalanso programą. Ši programa gali padėti identifikuoti, iš kur kyla problema ir, bendradarbiaujant su gydytoju, įgalina pacientus imtis veiksmų, padėsiančių organizmui sveikti.

Organizmo disbalanso programa

Tai kompleksinė programa, kurios pagrindas – iš plataus kraujo rodiklių spektro atliekamas organizmo disbalanso tyrimas. Šis tyrimas išsamiai atskleidžia hormonų bei nervų sistemų pusiausvyros sutrikimus, kurie yra pirminė daugelio ligų bei blogos savijautos priežastis. Organizmo disbalanso tyrimas padeda matyti, kaip hormonai veikia organizme, jis atspindi visą organizmo būklę ir jo veikimą.

Organizmo disbalanso programa rekomenduojama žmonėms, kurie, visų pirma, yra orientuoti į geros sveikatos išlaikymą, t.y. prevenciją. Taip pat tais atvejais, kai įvairiems specialistams nepavyksta rasti negalavimo priežasties. Arba jeigu diagnozuojama tam tikra liga, bet gydytojai padėti negali. Taip pat jei pacientui yra paskirtas gydymas, bet jis jaučia, kad situacija negerėja.

Svarbu paminėti, jog šis tyrimas turi būti išsamiai įvertintas gydytojo. Be kvalifikuoto gydytojo vertinimo gauti tyrimų rezultatai bus tik skaičių kratinys, kuris nepadės pacientui atrasti jo negalavimų priežasties.

Taip pat svarbu žinoti, kad tyrimo atsakymų įvertinimas yra tik viena iš sudedamųjų organizmo disbalanso programos dalių. Tam, kad gautumėte visapusišką vaizdą apie savo sveikatos būklę, esančius sutrikimus ir rekomendacijas korekcijoms, būtina tai išmanančio gydytojo konsultacija, kuri paprastai trunka iki 2 valandų. Jos metu gydytojas surenka visą Jūsų anamnezę (ligos istoriją) bei atlieka nuodugnią apžiūrą. Ir tik praėjus visus šiuos etapus galima visapusiškai įvertinti sveikatos būklę.

[wpdatatable id=“15″]
VILNIUJE pagal endobiogenikos principus konsultuoja:

Yuliya Asovskaja

šeimos gydytoja

Yuliya Asovskaja
šeimos gydytoja

Jurgita Šukevičienė

šeimos gydytoja

Jurgita Šukevičienė
šeimos gydytoja
Registruotis konsultacijai:
+370 680 11300
PASLAUGA

KAINA

Šeimos gydytojos pirminė endobiogenikos  konsultacija (iki 120 min)

120,00 €

Šeimos gydytojos pakartotinė endobiogenikos konsultacija* (iki 60 min)

60,00 €

* Pakartototinė konsultacija laikoma tada, kai pacientas kreipiasi į gydytoją gydytojo paskirtu laiku, kuris priklausomai nuo situacijos gali būti individualus- po kelių mėnesių, pusės metų ar metų.

KAUNE pagal endobiogenikos principus konsultuoja:

Martyna Kasparavičienė

šeimos gydytoja

Esu šeimos gydytoja Martyna Kasparavičienė. Dar studijų metais ėmiau domėtis fiziologija ir patofiziologija. Norėjau suprasti ligų atsiradimo priežastis, juk liga - tai žmogaus organizmą valdančių sistemų pusiausvyros praradimas.Nuolatinis noras tobulėti rezidentūros metu mane atvedė į dr. Kamyar Hedayat (JAV) ir dr. Jean-Claud Lapraz (Prancūzija) skaitomas paskaitas, dalyvavau LSMU MA organizuotoje mokslinių praktinių konferencijų serijoje ``Endobiogenika ir jos taikymas kasdienėje gydytojo praktikoje``.Individualizuotas požiūris į pacientą - galimybė pažvelgti giliau į fiziologinius procesus, atrasti ligų priežastis, vertinant jų visumą paciento gyvenimo istorijoje, bei bendromis pastangomis, naudojant švelnius gydymo metodus, sugrąžinti prigimtinį organizmo gebėjimą gyti. Įgytos žinios praplėtė klinikinio mąstymo ribas. Supratau, kad pacientas man - unikalus žmogus, su visomis savo silpnybėmis, stipriosiomis pusėmis bei giliai viduje slypinčiu sugebėjimu įveikti ligas. Jau dirbdama rezidentūroje ėmiau domėtis klinikine fitoterapija, baigiau LSMU Šeimos medicinos klinikos organizuotą paskaitų ciklą „Augalinės kilmės vaistiniai preparatai šeimos medicinos gydytojo praktikoje“. Vėliau kryptingai gilinau žinias LSMU Šeimos medicinos klinikos Šeimos gydytojų tobulinimo programoje „Psichoneuroendokrinologija“. Iš arti su naujausiais mokslo pasiekimais psichoneuroendokrinologijos srityje susipažinau dalyvaudama kasmetinėje Tarptautinės Psichoneuroendokrinologijos Draugijos konferencijoje („ISPNE Anual Conference“) Newport Beach, JAV. Myliu savo darbą, todėl visas sukauptas žinias integruotai taikau gydytojo praktikoje. Siekiu padėti kiekvienam pacientui toje situacijoje, kurioje jis atsidūrė šiandien.
Martyna Kasparavičienė
šeimos gydytoja

Rūta Sondienė

šeimos gydytoja

Esu šeimos gydytoja Rūta Sondienė. Dirbdama šeimos gydytojos darbą pradėjau domėtis individualizuotu požiūriu į pacientą, kadangi praktikoje pastebėjau, jog atsižvelgiant į asmens unikalumą, individualizuojant gydymą, galima pasiekti geresnių rezultatų. Individualizuotas požiūris suteikia galimybę pažvelgti į pacientą kaip į nedalomą visumą, suprasti organizme vykstančių procesų priežastis ir dinamiką. Esu viena iš gydytojų, kuri praktikoje taiko endobiogenikos metodą, kuris pasitelkiant į pagalbą psichoneuroendokrinologijos žinias ir patentuotą indeksų skaičiavimo metodiką, leidžia įžvelgti organizmo disbalanso priežastis ir įgalina parinkti efektyvesnį gydymą.
Rūta Sondienė
šeimos gydytoja
Registruotis konsultacijai:
+370 620 90007
PASLAUGA

KAINA

Šeimos gydytojos pirminė endobiogenikos  konsultacija (iki 120 min)

120,00 €

Šeimos gydytojos pakartotinė endobiogenikos konsultacija* (iki 60 min)

60,00 €

* Pakartototinė konsultacija laikoma tada, kai pacientas kreipiasi į gydytoją gydytojo paskirtu laiku, kuris priklausomai nuo situacijos gali būti individualus- po kelių mėnesių, pusės metų ar metų.