Naujienos

Bekrakmolės dietos efektyvumas gydant autoimunines ligas, nulemtas HLA-B27 genų šeimos

By 2017-11-26 kovo 2nd, 2018 No Comments

Nesuskaičiuojama galybė aplinkos faktorių siejama su autoimuninių ligų vystymusi. Tai – antibiotikų vartojimas, cezario pjūviai, įvairios cheminės medžiagos, miego trūkumas ir kt. Tačiau genetika čia taip pat labai svarbi.

Genetika – svarbu, tačiau išeitis yra

HLA-B27 genų šeima siejama su daugeliu autoimuninių ligų, kurių simptomus galima sušvelninti ar net visai išgydyti pasirinkus ketogeninę dietą – mitybą vengiant krakmolingų maisto produktų.

Sergant autoimuninėmis ligomis, kurios nulemtos HLA-B27 šeimos genų, kraujo serume nustatomas padidėjęs kiekis IgA imunoglobulino, o išmatose randami dideli kiekiai bakterijų Klebsiella spp. Šie radiniai rodo, kad organizme vyksta lėtinis uždegimas ir nebūdingas bakterijų dauginimasis.

Ketogeninė dieta 

Tyrimu nustatyta, kad ketogeninę dietą pasirinkusių pacientų išmatose stebėtas ryškus bakterijų Klebsiella spp. sumažėjimas, palyginti su pacientais, kurie rinkosi įprastą dietą. Taip pat kraujyje ryškiai sumažėjo IgA imunoglobulino, o pacientų savijauta akivaizdžiai pagerėjo. Apie HLA-B27 genų šeimos nulemtas autoimunines ligas ir bekrakmolės dietos naudą siekiant išvengti būdingų ligos simptomų, daugiau skaitykite čia: https://chriskresser.com