Kuo ypatingas asmens organizmo disbalanso tyrimas?

Iš plataus kraujo rodiklių spektro atliekamas organizmo disbalanso tyrimas. Jis išsamiai atskleidžia hormonų bei nervų sistemos pusiausvyros sutrikimus, kurie yra pirminė daugelio ligų bei blogos savijautos priežastis. Taip galima išsiaiškinti ne tik esamus sutrikimus, bet ir užkirsti kelią įvairioms ligoms ateityje. Tam nustatyti atliekami ypač reti kraujo tyrimai – šarminės fosfotazės izofermentų elektroforezė bei osteokalcinas.

Kodėl kompleksinis – asmens organizmo disbalanso – kraujo tyrimas yra būtinas paciento būklei įvertinti? Standartiniai kompleksiniai tyrimai parodys tik, pvz., hormonų kiekį, bet jei norime matyti ir kaip jie veikia organizme, reikalingas būtent šis tyrimas, parodantis organizmo būklę ir jo veikimą. Tik taip galima rasti pirminę ligų priežastį. Todėl jis yra pranašesnis.

Kodėl pirkdamas šią programą privalau pirkti ir gydytojo konsultaciją? Kraujo tyrimas yra tik viena Jūsų sveikatos būklės įvertinimo dalis. Visapusiam vaizdui apie sveikatos būklę, esančius sutrikimus ir rekomendacijas korekcijoms gauti būtina tai išmanančio gydytojo konsultacija, kuri įprastai trunka iki 2 valandų. Jos metu surenkama visa Jūsų ligos istorija (anamnezė), atliekama nuodugni apžiūra. Kartu su patentuota sistema, padedančia išskaičiuoti rodiklių indeksus, tai tampa papildoma informacija gydytojui vertinti Jūsų kraujo tyrimus.

Šią kompleksinę programą rekomenduojame rinktis žmonėms, kurie pirmiausia orientuoti išlaikyti gerą sveikatą, t. y. į prevenciją. Tačiau jei šiuo metu jau gydotės kažkokią ligą, programa padės identifikuoti, iš kur kyla problema, ir bendradarbiaudami su gydytoju, galėsite imtis veiksmų, padėsiančių organizmui sveikti. Jei esate pasiryžęs pokyčiams ir turite drąsos prisiimti atsakomybę už savo sveikatą, ši kompleksinė programa yra tinkamas sprendimas Jums.