Mūsų augančiai ir tobulėjančiai įmonei svarbiausi esate Jūs, klientai. Todėl siūlome Jums platų spektrą paslaugų.

Teikiame laboratorinės diagnostikos paslaugas. Mūsų laboratorija įsikūrusi Kaune. Laboratorijos tikslas – teikti kokybiškas diagnostinių tyrimų paslaugas.

Esame gydytojų, konsultuojančių pagal endobiogenikos principus, partneriai. Organizmo disbalanso tyrimų atlikimui didelę reikšmę turi ne tik tyrimų atlikimo greitis, bet ir preanalizės procedūrų laikymąsis bei tinkamas paciento pasiruošimas.
Siekdami užtikrinti platų, atliekamų tyrimų spektrą, naudojamės patikimų, kokybiškai veikiančių, išorinių laboratorijų paslaugomis.

Pacientams, norintiems išsamios šeimos gydytojo konsultacijos pagal endobiogenikos principus, galime pasiūlyti vienus profesionaliausių, endobiogenikos principus išmanančius šeimos gydytojus, kurie sukaupę ne tik teorines žinias, bet ir daug praktikos, kuri ir yra svarbiausia, siekiant maksimaliai padėti ligos priežasties ieškančiam žmogui. Juk taip svarbu gydyti ne pasekmę, o rasti ir veikti priežastį!

Jūsų patogumui veikia procedūrinis kabinetas, kuriame teikiama kraujo paėmimo paslauga:

  • Vilniuje – darbo dienomis nuo 8 val. ryto iki 16 val.
  • Kaune – darbo dienomis nuo 8 val. ryto iki 12 val. .

Jei negalite atvykti pas mus, ne bėda! Mes atvyksime pas Jus, nes turime išduotą licenciją ambulatorinės slaugos paslaugoms namuose teikti. Ši paslauga teikiama tik iš anksto suderintu laiku.

Gydytojo
konsultacija

Laboratorinė
diagnostika

Kitos medicininės
paslaugos

Kraujo paėmimas
paciento namuose