Organizmas yra nuolat kintanti terpė, kurioje nuolat vyksta reguliavimo procesai, siekiant prisitaikyti tiek prie aplinkos pokyčių, tiek prie pokyčių paties organizmo viduje. Tačiau kartais organizmas išsiderina – sutrinka nervinė sistema, hormonai, arba pritrūksta mineralinių medžiagų. Organizmui išsiderinus ir savaime nebesugebant susireguliuoti, gali atsirasti įvairūs sutrikimai ar ligos. Kadangi pirmieji simptomai dažnai būna nedideli – nuovargis, plaukų slinkimas, dažni peršalimai ar kiti smulkūs negalavimai – ne tik pacientas, bet ir dažnas gydytojas į juos neatkreipia pakankamo dėmesio.

Tačiau mes siūlome puikią priemonę identifikuoti organizmo disbalansą – organizmo disbalanso kraujo tyrimą, kurio rezultatais remiantis ir bendradarbiaujant su gydytoju pagal endobiogenikos principus, pacientas gali pradėti judėti sveikimo kryptimi.

Tai kompleksinė programa, kurios pagrindas – iš plataus kraujo rodiklių spektro atliekamas organizmo disbalanso tyrimas. Šis tyrimas išsamiai atskleidžia hormonų bei nervų sistemų pusiausvyros sutrikimus, kurie yra pirminė daugelio ligų bei blogos savijautos priežastis. Organizmo disbalanso tyrimas padeda matyti, kaip hormonai veikia organizme, jis atspindi visą organizmo būklę ir jo veikimą.

Organizmo disbalanso programa rekomenduojama žmonėms, kurie, visų pirma, yra orientuoti į geros sveikatos išlaikymą, t.y. prevenciją. Taip pat, tais atvejais, kai įvairiems specialistams nepavyksta rasti negalavimo priežasties. Arba jeigu diagnozuojama liga, bet gydytojai padėti negali, ar jei pacientui paskirtas gydymas, bet jis jaučia, kad situacija negerėja.

Svarbu paminėti, jog šis tyrimas turi būti išsamiai įvertintas gydytojo. Be kvalifikuoto gydytojo vertinimo gauti tyrimų rezultatai bus tik skaičių kratinys, kuris nepadės pacientui atrasti jo negalavimų priežasties. Kartu su tyrimu siūlome gydytojo konsultaciją, kuri paprastai trunka iki 2 valandų, kurios metu gydytojas surenka visą reikalingą informaciją apie Jūsų ligos istoriją bei paskiria reikalingą gydymą.